19 kwietnia 2018 by nasioneo.pl with 0 comments

TOP odmiany konopii w 2019 roku!


Konopie indyjskie inaczej popularnie nazywana Marihuana to nizwykła roślina mająca wiele fantastycznych cech. Branża konopi indyjskich sięga tysięcy lat, a Indica i Sativa są pierwszymi odkrytymi jej odmianami. Od tego czasu powtarzane eksperymenty i innowacyjne trendy doprowadziły do powstania wielu egzotycznych odmian, z których każda oferuje coś ekscytującego i niepowtarzalnego.

Jakie są obecnie najpopularniejsze odmiany na rynku?

Najlepsze naszym zdaniem odmiany w pierwszej połowie 2019 roku to Herz OG oraz Blue Monkey.

Herz OG na samej górze listy w popularności. Jest to zdecydowanie jeden z najsilniejszych szczepów na świecie, dlatego zwykli koneserzy, pacjenci i zielarze mogą się nim cieszyć. Ta wspaniała odmiana została pierwotnie stworzona przez skrzyżowanie Larry OG i Kosher Kush, w wyniku współpracy z niemieckim raperem Herzogiem. Ta słodka symfonia z pewnością jest faworytem wśród wszystkich odmian marihuany. Szczep jest równie bogaty pod względem siły i jakości. Dwie swoje ulubione cechy w jednym szczepie. Właściwości odmiany opisywane są jako uspakajające twoje ciało i umysł.

Kiedy mamy do czynienia z marihuaną, niesprawiedliwe jest pomijanie szczepów które same w sobie nazwą zwracają uwagę. Blue Monkey to  70% Indyjki i 30% Sativy jest prawdziwym czarodziejem, ponieważ oczaruje Cię jak nikt inny. Został stworzony przez połączenie szczepu Gorilla i innej hybrydy zawierającej Black Domina i Blueberry, a jego błogi aromat sprawia, że ​​zasługuje na miano „słodkiego chemika”. Zawiera wysoki THC co cieszy każdego miłośnika marihuany. Dostarcza różnego rodzaju korzyści, od łagodzenia bólu po relaksacyjne właściwości. Znajduje zastosowanie w medycynie. Jest to najbardziej odpowiedni wybór dla palaczy poszukujących ciekawego szczepu medycznego. Ciekawe czy w Polsce dostaniemy receptę na taką odmianę medyczną?

Te egzotyczne odmiany zdobywają na popularności. Nazwy są łatwe do zapamiętania i pojawiają się coraz częściej w publikacjach. Kolekcjonerzy nasion marihuany na pewno chcieliby mieć te odmiany w swoich zbiorach. Odkryj więc nowości i wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze i ciesz się z kolekcji!

Leave Comment