Buddha Seeds to producent nasion konopi działający na rynku od ponad 10 lat. Generuje 11 odmian nasion. Spośród tych rodzajów, 8 jest automatycznych. Lata pracy doświadczonego zespołu oraz najnowsza technologia spowodowały, iż firma może pochwalić się bardzo dobrymi produktami. Seedbank Buddha Seeds współpracuje z wieloma innymi bankami i wymieniają się doświadczeniami. Praca Budda Seeds doceniona została przez wielu hodowców, a oni stali się wiernymi klientami firmy. Dzięki marce zostały opublikowane naukowe artykuły branżowe, stanowiące doskonałe źródło informacji o konopiach. Świat naukowy interesuje się tematyką marihuany, dlatego firma Buddha Seeds współpracuje z wieloma środowiskami nauki.

Link do strony: http://www.buddhaseedbank.com/en/

Dutch Passion to jedna z najstarszych seedbanków na świecie. Ich początek przypada na 1970 rok, kiedy to rozpoczynali swoją przygodę z marihuaną. Jako jedni z pierwszych rozpoczęli produkcję i sprzedaż nasion konopi na świecie. Firma w swojej ofercie przedstawia wiele dobrze znanych odmian nasion marihuany.

Dutch Passion pracuje zgodnie z trzema zasadami:

  1. Tworzymy wysokiej jakości produkty nadzorując zbiory i rozmnażanie różnych gatunków rośliny
  2. Wprowadzamy i podtrzymujemy innowacyjność produktów na rynku.
  3. Liczy się przede wszystkim jakość każdego nasiona.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na zachowanie jakości w każdej partii produktów. Firma jest niezawodna, a miliony klienci zadowolonych.

Link do strony: https://www.dutch-passion.com/pl/

Green House Seeds to wielu znana marka produkująca nasiona konopi indyjskich. Produkty tego producenta są autentyczne i brak w nich genetycznych modyfikacji. Ważną kwestią jest jakość, która zapewniana jest naturalnie, bez ingerencji przemysłu i środków grzybobójczych. Grenn House Seeds to zdobywca wielu branżowych nagród, a wypowiadając ich nazwę od razu wiadomo, że to potężna firma. Latami tworzyli unikatowe odmiany nasion konopi. Szczepy konopi są unikatowe, sprawdzone i posiadają najlepsze właściwości dla danej odmiany. W ich ofercie znajdziemy nasiona roślin leczniczych i rekreacyjnych. Doskonale znają kod genetyczny roślin i pracują na nim od długiego już czasu. Firma ta posiada wiernych klientów z całego świata, którzy cenią sobie doskonały produkt i ciągle wracają.

Link do strony: https://greenhouseseeds.nl/

Royal Queen Seeds to firma światowej sławy producentów nasion konopi. Jest w czołówce najprężniej rozwijających się europejskich firm produkujących nasiona marihuany. Ich początki zaczynały się w Holandii, gdzie uprawiali rośliny. Po latach upraw zdobyli się na tworzenie własnej linii nasion. Obecnie posiadają szeroką asortyment pestek dostępnych dla każdego. Producent ten posiada odmiany feminizowane, automatyczne i medyczne. Ich towar jest doskonale sprawdzany co do jakości. Firma zapewnia, że jest w stanie zadowolić każdego klienta. Wszystkie nasiona w ich zasobie są feminizowane co oznacza, że kwiaty z takiej rośliny będą żeńskie. Najpopularniejszymi produktami są klasyki White Widow, Amnezia Haze czy Northern Light. Można dostać również odmiany Critical oraz Skunk. Produkcja nasion jest ekologiczna, ręcznie selekcjonowana i regularnie kontrolowana pod kątem jakości i powtarzalności. Jak producent podaje nasiona te idealnie sprawdzą się wśród początkujących klientów.

Link do strony: https://www.royalqueenseeds.pl/

Barney’s Farm jest producentem nasion konopi pochodzący z Holandii. W roku 1986 założyciel firmy o imieniu Derry był hodowcą konopi w pewnym stowarzyszeniu w Amsterdamie. Podróże po całym świecie i zodbyte doświadczenie zapoczątkowały sprzedaż nasion marihuany w 1991 roku pod marką Barney’s Farm. Od samego początku firma zdobywała pozytywne opinie od swoich klientów, a popularność się zwiększała. Klienci wydając pozytywne opinie zachęcali innych do zaufania tej marce. Ostatecznie wybili się dzięki legendarnej odmianie Sweet Tooth. Producent zapewnia, że jego nasiona są najwyżej jakości. Firma dąży do miana najlepszego seedbanku na świecie, dlatego każdy produkt jest dokładnie sprawdzany i nie ma mowy o wadach towaru. Najlepiej sprzedającymi nasionami tej marki są odmiany Critical Kush, Pineapple Chunk oraz LSD. Barney’s Farm to producent odnoszący sukcesy, który zdobywa nagrody Cannabis Cup.

Link do strony: https://www.barneysfarm.com/

Sensi Seeds to znana holenderska firma z branży konopi indyjskich. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych producentów nasion marihuany na rynku. Początek procesu powstania firmy sięga 1975 roku, a założycielem jest Ben Donkers. Przez wiele lat tworzył on własne odmiany a pomysły opierał na nasionach przywożonych z wielu podróży. Co ważne w latach 80-tych otrzymał on dostęp do odmian hybrydowych przywiezionych wtedy z USA. Był pionierem, który opiekował się hybrydami razem z 2 innymi hodowcami. Marka Sensi Seeds powstała dopiero po zebraniu tych licznych doświadczeń Bena. Wychodziła ona do klientów i dawała im możliwość pozyskania jak najlepszych nasion konopi. Wszystkie najbardziej znane szczepy konopi na świecie znajdują się w ofercie producenta. Są one dostępne w formie feminizowanej. Producent ten ma bardzo szerokie grono odbiorców i stałych klientów. Tradycja i czas działania firmy sprawia, iż każdy produkt jest unikalny i najwyższej jakości.

Link do strony: https://www.femaleseeds.nl/pl

Dinafem to marka nasion konopi zapoczątkowana w 2002 roku. Wszystko zaczęło się od pierwszych cyklicznych badań technicznych obejmujących obszar uprawy, dokumentację oraz produkowanie pierwszych feminizowanych nasion. Następnie ich przygoda z wytwarzaniem nasion marihuany przypada na rok 2003, gdzie powstaje pierwsza odmiana Power Kush. 1 stycznia 2005 w Hiszpanii marka Dinafem oficjalnie zostaje producentem nasion. Ich produkty dostępne są już dla każdego chętnego. Ich działalność dorównuje wielkim holenderskim producentom. W ofercie Dinafem znajdziemy Moby Dick, Blue Widow czy Critical+. To oni przyczynili się do rozsławienia tych odmian konopi. Ich odmiana Moby Dick po wielu latach stała się popularna na całym świecie. W latach 2011-2014 firma skupiła się na genetyce nowych odmian Bubba Kush, OG Kush czy Dinachem. Obecnie w katalogu producenta znajdziemy wszystkie nasiona 100% feminizowane, niezwykle silne, dobre jakościowo i wydajne.

Link do strony: https://www.dinafem.org/pl/